درمان ریشه

کلیه درمان های ریشه و عصب دندان با دستگاه روتاری

ممکن است دندان‌پزشک شما به شما گفته باشد که دندان شما نیاز به درمان ریشه دارد. این قضیه ممکن است شما را ابتدا نگران کرده است یا به وحشت انداخته است. درمان ریشه یا همان چیزی که عوام به آن عصب‌کشی می‌گویند درمانی است که بر روی ریشه‌های دندان شما انجام می‌شود و با خارج کردن بافت دندانی عفونی، آسیب‌دیده و غیرقابل‌برگشت از داخل تاج و کانال‌های ریشه‌های دندان‌ها و ایجاد یک سد محکم، سلامت فضای استخوان دور ریشه‌های دندان را تأمین می‌کند.

درمان ریشه برای چیست؟

وقتی در یک دندان پوسیدگی پیشروی پیدا می‌کند یا به دنبال ضربه شدید واردشده به دندان یا شکستگی دندان عفونی می‌شود، تنها راه نجات دندان و جلوگیری از کشیده شدن دندان در حال حاضر به‌طور قطعی با موفقیت خیلی بالا ریشه درمانی(عصب کشی) است.

در کلینیک دندانپزشکی دکتر شهاب هاشم زاده کلیه درمان های ریشه و عصب دندان با دستگاه روتاری انجام میگیرد

اصلاح طرح لبخند لثه ای با لیزر

/
هزینه درمان لبخند لثه ای با لیزر به چه عواملی وابسته است؟ استفاده از لیزر در درمان لبخند لثه ای چگونه است؟ هزینه درمان گامی اسمایل

آشنایی با کاربردهای متفاوت لیزر در دندانپزشکی

/
لیزر در دندانپزشکی چه کاربردی دارد؟ مزایای بهره گیری از لیزر در دندانپزشکی چیست؟ هزینه درمان با لیزر در دندانپزشکی چقدر است؟

مراقبت های لازم پس از درمان ریشه دندان

/
مراقبت های لازم پس از درمان ریشه دندان چگونه است؟ چرا مراقبت های لازم پس از درمان ریشه دندان اهمیت دارند؟ درمان ریشه دندان یا عصبکشی تهران

مقالات عصبکشی

نمونه های درمانی عصبکشی