طراحی لبخند

طراحی لبخند مطابق با فرم صورت با لمینیت های سرامیکی و کامپوزیتی

طراحی لبخند بیشتر یک اصطلاح است. اصطلاحی که اشاره به تعدادی فرآیند دندانپزشکی و ارتودنسی دارد. این فرآیندها و پروسه‌ها، به درمان و یا اصلاح تمام بدشکلی‌ها و مشکلات دهان و دندان، حین لبخند زدن می‌پردازند. هدف نهایی طراحی یا اصلاح طرح لبخند ایجاد لبخندی زیباتر، طبیعی‌تر و سالم‌تر در صورت افراد است.

هرچند که طراحی و یا اصلاح طرح لبخند بیشتر می‌تواند جنبه زیبایی داشته باشد، اما به صورت چشمگیری سلامتی دندان‌ها را ارتقاء می‌دهد. حتی اگر دندان‌هایی سالم داشته باشید، زمانی که اقدام به بهبود طرح لبخند خود کنید، این سلامتی دو چندان حفظ خواهد شد.

در کلینیک دندانپزشکی دکتر شهاب هاشم زاده طراحی لبخند مطابق با فرم صورت با لمینیت های سرامیکی و کامپوزیتی و رفع کوتاهی، بلندی و فاصله بین دندان ها با ونیر های کامپوزیتی در یک جلسه انجام میگیرد

آیا روکش دندان می تواند باعث بوی بد دهان شود؟

/
آیا روکش دندان می تواند باعث بوی بد دهان شود؟ چگونه از بوی بد دهان پس از روکش دندان جلوگیری کنیم؟ درمان بوی بد دهان ناشی از روکش دندان

پست و کور دندان؛ روشی برای افزایش استحکام دندان

/
دندانی که با پست و کور ترمیم‌شده است چقدر دوام دارد؟ چه افرادی از روش پست و کور استفاده می‌کنند؟ آیا استفاده از کور به تنهایی امکان‌پذیر است؟

تغذیه مناسب پس از روکش دندان

/
غذاهای مجاز پس از روکش دندان چیست؟ خوراکی های ممنوعه پس از روکش دندان کدامند؟ پرسش متداول تغذیه مناسب پس از روکش دندان چیست؟

مقالات طراحی لبخند

نمونه های درمانی طراحی لبخند